Bardzo dobra wiadomość dla fanów Joomla! CMS. Firma GavickPro udostępniła pierwszą darmową templatkę o nazwie Music Free.

Chociaż motyw pomyślany został pod serwis muzyczny, a takich szablonów nie jest na rynku zbyt wiele, to nic nie stoi na przeszkodzie, by w oparciu o niego stworzyć stronę internetową o zupełnie innej tematyce.

gk music free joomla 2.5 responsive web design template

Szablon oparty został na autorskim frameworku imieniem Gavern. GK Music Free jak każdy szablon z oferty firmy Gavick Pro cechuje się wielką starannością wykonania.

Co ciekawe, Music Free jest pierwszym szablonem firmy pomyślanym pod ekrany różnych urządzeń z dostępem do Internetu (responsive web design). I co najważniejsze nie koliduje to z obsługą flagowych rozszerzeń firmy i popularnego rozszerzenia K2. Nie może być inaczej!

Do dyspozycji zainteresowanych użytkowników oddane zostały trzy paczuszki do pobrania. W pierwszej znajduje się szablon. W drugiej „Quick start”. W trzeciej plik tekstowy z odsyłaczem do modułów firmowych, wtyczki oraz pliki źródłowe .psd.

Nie przeciągając, wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony GavickPro, gdzie można zobaczyć demo szablonu i pobrać GK Music Free Joomla! 2.5 template.